Hakkımda

Hakkımda…


1996 İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Sigortacılık mezunuyum. Türkiye’de faaliyet gösteren büyük ilk on ulusal ve uluslararası sigorta şirketlerinin satış-pazarlama departmanlarında yer aldım. Sigorta satış danışmanlığı, takım kurma, geliştirme ve yönetme, ürün geliştirme ve yönetim, eğitim metodları ve şube operasyonlarını ilk olarak sektöre kazandıran çalışmalarda yer aldım. 2007-2008’de Sigorta Kanunu ve Yönetmenlik taslaklarının oluşturulmasında görev aldım. Ayrıca Sigortacılık derneklerinde yetkin olarak katkım sürmektedir.


25 yılı aşan sigortacılık deneyim ile kişi ve kuruluşlara Sigorta Danışmanlığı yapmaktayım. Birlikte çalıştığım kişi ve kuruluşların sigorta hizmeti ihtiyaçlarına karşılık danışmanlık rolünün üstlenmekteyim. Danışmanlığını gerçekleştirdiğim kişi ve kuruluşların sigortacılık hizmeti ihtiyaçlarında; planlama, faaliyet geliştirme ve risk yönetimi aşamalarında zamanında ve kapsamlı bilgi edinmelerini sağlıyorum.


Sigortacılık sektöründe var olan ve olabilecek değişim ve gelişmeleri yakından takip ederek, fırsatları araştırarak, değer katan çözümler sunuyorum. Danışmanlığını gerçekleştirdiğim kişi ve kuruluşların; kaynakları verimli kullanmaları noktasında önemli katkılarda bulunuyorum.


Güven odaklı ve uzun süreli ilişkiler kurmak, çalışma prensibimin ve iş stratejimin temelini oluşturmaktadır. Sigorta Danışmanlığı pozisyonunda birlikte çalıştığım ve çözüm ortaklığı rolünü üstlendiğim kişi ve kuruluşların çıkarlarını korumak, değer katmak ve sürdürülebilir başarıyı hedeflemekteyim.Yönetim Kurulunda Bulunduğum ve Üyesi Olduğum Dernekler


DMW Internetional Diplomaten (Uluslararası Diplomatlar Birliği)
– Yönetim Kurulu Üyesi

DMW Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık
– Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Koordinatörü

TÜRDER (Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Derneği)
– Yönetim Kurulu Üyesi

Türk Kuzey Kıbrıs Türk Ticaret Odası
– Yönetim Kurulu Üyesi